top of page

APIE MUS

Istorija

Sekimo Sistemos įkurtos dviejų brolių 2017 metų pavasarį. Įmonė startavo nuo paprasčiausių GPS sekimo įrenginių montavimo į įmonių automobilius, norint stebėti savo darbuotojus. Įmonės įkūrėjai viską darė patys. Pradedant reklamų kūrimu iki sistemų montavimo, praktiškai bet kokiu oru atvykus pas klientą į vietą. Netrukus įmonės veiklą praplėtė nuo GPS sekiklių montavimų, iki automobilių apsaugos sistemų montavimo. ​

2018-ais metais įmonė pradėjo plėstis, sudarė sutartis su autorizuotais servisais, kurie pradėjo montuoti šias sistemas, kas sudarė galimybę priimti žymiai daugiau klientų vienų metu. Aštuonioliktųjų metų vasarą, sistema buvo stipriai patobulinta, pridėta garsinė sirena kuri reaguodavo nuo signalo blokavimo, taip pat sukurtos nuotolinio variklio blokavimo funkcijos. ​

2019-tais metais, sistema buvo patobulinta taip, kad atitiktų draudimo keliamus reikalavimus, buvo pradėtos išrašinėti pažymos, kurias klientas pristatydavo draudimui.

2021-ais metais vyko labai intyensyvus signalizacijų tubulinimas su tikslu jas pritaikyti naujausiems, iš gamyklų išleidžiamiems, automobilių modeliams.

2022-ais metais startuoja su visiškai atnaujinta signalizacija, kuri gali apsaugoti bet kokios markės ir vertės automobilius.

Įmonės vizija

SekimoSistemos turi planą tapti numeris1 Signalizacijos tiekėju Lietuvoje ir užimti 5% Europos rinkos, turėti servisus ir savo padalinius 10-yje didžiausių europos valstybių.

Klientų atsiliepimai

1.JPG
2.JPG
Fiksavimas.JPG
4.JPG
bottom of page